Dárkový poukaz 2000 Kč

Hledáte vhodný dárek pro své blízké z okruhu rodiny a přátel? Nechcete se trápit nad tím, čím je překvapit? Máme pro vás skvělý tip - dárkový poukaz na nákup širokého portfolia produktů v našem e-shopu www.podlahyplotz.cz. 

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 077-834
2 000 Kč / ks
Dárkový poukaz 2000 Kč

Doprava zdarma od 4 990,-Kč

Garance vrácení zboží

Dárkové poukazy

Řemeslná poctivost

S dárkovým poukazem si obdarovaní budou moci vybrat z naší bohaté nabídky produktů a najít si to, co opravdu potřebují nebo si přejí. Bez zbytečných obav z chybného výběru se mohou rozhodnout sami a získat přesně to, co potřebují.

Naše široké portfolio produktů zahrnuje různé kategorie, jako jsou podlahy, koberce, doplňky, materiály pro úpravu interiéru a mnoho dalšího. Bez ohledu na to, zda se jedná o renovaci domu, vylepšení interiéru nebo drobné úpravy, naše nabídka dává možnost výběru z mnoha možností.

Dárkový poukaz je skvělým řešením, protože umožňuje obdarovaným získat přesně to, co potřebují, a zároveň si užít radost z výběru. Už se nemusíte trápit nad tím, co je potěší - dárkový poukaz je vždy skvělá volba.

Máte možnost si poukaz vyzvednout osobně na naší prodejně nebo Vám ho, po uhrazení celkové částky, rádi zašleme emailem.

Dárkový poukaz je vybaven unikátním kódem, který zajišťuje jeho jedinečnost, je opatřen hodnotou a datem platnosti.

Je důležité si uvědomit, že dárkový poukaz nelze směnit za hotovost a nemůže být použit pro nákup v záporných hodnotách.

Pro Vaše pohodlí nabízíme dárkové poukazy i v jiných hodnotách.

Nechte se unést radostí z nakupování a udělejte radost sobě i obdarovaným pomocí našeho dárkového poukazu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové poukazy
Page type: kusový koberec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: