Zkušenosti zákazníka

Máte s námi nějakou zkušenost? Podělte se o ní...

Eva Svetlíková

Naprosto dokonale profesionálně odvedená zakázka. Už poněkolikáté jsem využila služeb této firmy doma i na chatě a opět můžu pouze konstatovat absolutní spokojenost při výběru i realizaci, kde moc pomohly rady pana majitele a následně mě doslova uchvátila prvotřídně provedená práce velmi šikovným týmem řemeslníků. Moc děkuju!!!

Kropáčovi - RD Pardubice - Svítkov

Moc děkujeme za realizaci vinylových podlah v našem RD. S výsledkem jsme nadmíru spokojeni, podlaha je krásná a zejména pak lišty ve stejném dekoru tomu dávají šmrnc. Mohu 100% doporučit, zejména pak kvůli jednání, přístupu, nabídce, ochotě poradit a kvalitě & rychlosti realizace. Jiří a Veronika Kropáčovi

Řezanina

Naprostá spokojenost s pomocí při výběru i při realizaci dřevěné podlahy. Můžu doporučit.

Petr Jakl

Už perfektně zpracované www.stránky dávaly tušit vysokou profesionalitu firmy Plotz. (Hledali jsme dlouho, měli jsme s čím srovnávat.) Návštěva prodejny ve Slatiňanech a jednání s majitelem, jeho rady a doporučení nám dojem jen potvrdily. Následná pokládka lina proběhla přesně v dojednaném termínu, faktura obsahovala podrobný rozpis vyúčtování, s výsledkem jsme maximálně spokojeni. Každému, kdo hledá řešení své podlahy, firmu Plotz vřele doporučujeme!

Stanislav Petráněk

100% spokojenost, perfektně odvedená práce, co se dojedná, to je do puntíku splněno. Rozhodně doporučuji.