Časté dotazy

Je koberec kvalitní?

Zde je jen jediná odpověď. Cena odpovídá kvalitě, tzn. jestliže si pořizujete kusový koberec za nejnižší cenu, nemůžete očekávat super hustý a vysoký koberec. To však neznamená, že Vám i levný koberec neposlouží. I levné koberce obsahují kvalitní a odolná vlákna, která vydrží léta bez větších deformací.

Jaký má koberec typ vlákna?

U každého koberce se dočtete, jaký má typ vlákna. U některých koberců najdete detailní fota, která jsou z větší části pořizována na naší prodejně. Jestliže u koberce není detailní fotografie, uvidíte tuto kvalitu v sekci typy vláken. Zde je kvalita vlákna vidět vč. dodatečných informací.

Nebude na koberci vada?

Zde Vás opravdu můžeme uklidnit. Před každým odesíláním se koberce rozbalí a zkontrolují, až poté jsou koberce zabaleny a odesílány zákazníkům. Je pravda, že tuto kontrolu provádí lidé, kteří také mohou chybovat. Avšak nemusíme se bát, v případě nálezu jakéhokoliv nedostatku nám koberce lze poslat zpět.

Odpovídá barva koberců obrázkům na e-shopu?

Dlouze jsme se pokoušeli vymyslet co možná nejlepší prezentaci koberců. Pravdou ale zůstává, že každý z nás má nastaven svůj monitor na jiné barevné rozlišení. Pak se tedy může stát, že koberec neodpovídá barevné představě při objednání. Každopádně nemusíte zoufat, i zde máme možnost vrácení zboží. K tomuto účelu máte připraven dokument ve složce vše o nákupu/vrácení zboží. Také Vám doporučujeme se při výběru zaměřit na spodní fotky koberce, tyto fotky fotíme přímo na naší prodejně, kde se snažíme co možná nejvíce zákazníkům přiblížit daný výběr.

Mám vybraný koberec, ale třetí fotka je úplně jiná ...

Občas bohužel nemáme od továren jiná fota, než ta která nám poskytnou. Proto se někdy může stát, že koberec má tkz. jiné podsložkové foto, které má sloužit pouze pro ukázku typu vlákna a kvality koberce. V případě že si nejste jisti, nevadí. Napište do poznámky v objednávce Vaši obavu a my se Vám pokusíme co nejlépe odpovědět.

U koberce se mi uvolnilo obšití, co mám dělat?

Rozhodně tato vada není důvod k vyhození koberce. Někdy postačí jednoduché řešení. Většina obšití je tvořena umělým vláknem, které lze tepelně ovlivnit. Máte-li uvolněné obšití, obraťte koberec na rub, vezměte zapalovač a opatrně vlákna nahřejte. Teplem se vlákna smrští a tudíž dotáhnou. Touto cestou lze postupovat i při puštění zapošitého vlákna. Nahřát a po natavení zamáčknou vlákno do rubu. Pozor! Mějte však na paměti, že koberce jsou hořlavé, takto lze postupovat pouze s největší opatrností.

Dáte mi vědět, kdy koberec dostanu?

Ano, po přijetí objednávky a ověření dostupnosti zboží Vás budeme e-mailem informovat o datu doručení. Také dopravce Vás před doručením zboží bude předem telefonicky kontaktovat.

Lze objednat donášku zboží do patra?

Bohužel tato služba nelze u dopravce objednat, ale po našich zkušenostech víme, že se lze s řidičem za menší finanční odměnu domluvit.