Náš příběh

Náš příběh

Jak všechno začalo

1994

Začátek profesní kariéry v oboru podlahářství v roli zaměstnance.

1997

Začátek našeho příběhu. ČR zažívá po revoluci nové a svobodné období. I my chceme zažít tuto svobodu. Probouzí se v nás podnikatelský duch. Začínáme s podlahářským řemeslem na vlastní pěst.

1998

Rozšiřujeme naše služby skromnými prostory stavební buňky, které nám umožňují otevřít vzorkovou prodejnu podlahových krytin. Naplno tak začínáme uspokojovat potřeby zákazníků.

2003

V roce 2003 se nabídka podlahových krytin rozšiřuje a malé prostory nás i zákazníky značně omezují. Hledáme tedy prostory nové, které záhy nacházíme ve Slatiňanech. V tom samém roce se nám daří prodejnu otevřít. Výrazně lepší prodejní komfort s větší prodejní plochou je tedy novinkou, kterou zákazníkům od roku 2003 nabízíme.

2003-tinified
2018

V roce 2018 začínají být naše prodejní prostory opět malé. Důvodem je velká touha zákazníků odvést si zboží ihned. Rodí se tedy myšlenka, jak rozšířit stávající prodejní prostory.

2019

V roce 2019 je plán k rozšíření stávajících prodejních prostor zcela připravený. Nečekaně se však naskytuje možnost zakoupení dalších prostor, vzdálených pouhých 150 m od naší stávající prodejny. Neváháme a nabídku přijímáme. Prostory se využívají jako sklad, kam nakupujeme a uskladňujeme zboží pro zákazníky i pro další prodej.

2019-tinified
2020

Splněný sen. Otevíráme novou prodejní halu navazující na stávající prodejnu, která zákazníkům poskytuje okamžitý nákup zboží, jako jsou metrážové koberce, PVC a další široké portfolio produktů.

2020-tinified

Naším cílem je udržení trendové nabídky zboží, služeb a dlouholeté péče o Vás, naše věrné a stále se vracející klienty.

Největší hodnotou naší společnosti je "řemeslná poctivost"
PODLAHY PLOTZ

Jsme Vašimi dlouholetými průvodci ve světě podlah s možností příjemného nakupování jak v naší kamenné prodejně, tak pomocí on-line světa. Zaměřujeme se na poradenství, prodej, půjčovnu podlahářských strojů, renovaci podlah a montáže vč. přípravy podkladů. Snažíme se Vás inspirovat novými trendy a být Vám oporou v rozhodování a realizacích. Vaše spokojenost, je naše radost!

Když podlahy, tak Plotz!