Náš příběh

Náš příběh

Jak všechno začalo  .....

Je krátce po revoluci, my mladí lidé, právě zakládáme vlastní rodiny. Jsme draví, šikovní a plní touhy po úspěchu. Co umíme? Ano, specializujeme se na pokládku podlah a v tom nacházíme velkou radost. Přesto jsme se rozhodli vyzkoušet si podnikání na vlastní pěst. Ačkoli to nebylo úplně bezproblémové, mládí nás podporuje a naše vize nás vede. Postupně začínáme naplňovat naše sny.

1994

Začátek profesní kariéry v oboru podlahářství v roli zaměstnance.

1997

Začátek našeho příběhu. ČR zažívá po revoluci nové a svobodné období. I my chceme zažít tuto svobodu. Probouzí se v nás podnikatelský duch. Začínáme s podlahářským řemeslem na vlastní pěst.

1998

Rozšiřujeme naše služby skromnými prostory stavební buňky, které nám umožňují otevřít vzorkovou prodejnu podlahových krytin. Naplno tak začínáme uspokojovat potřeby zákazníků.

2003

V roce 2003 jsme zažili vzrušující expanzi našeho sortimentu podlahových krytin! I přes omezení prostoru jsme se nezalekli a začali jsme pátrat po nových prostorech, které by nám umožnily lépe sloužit našim zákazníkům. A víte co? Našli jsme je! Ve výjimečných Slatiňanech jsme objevili perfektní prostory pro naši novou prodejnu. A nečekalo se dlouho - ještě v tom samém roce jsme ji otevřeli!

2003-tinified
2018

V roce 2018 se naše prodejní prostory začínají téměř trhat ve švech! Naše zákazníky pohání ohromné nadšení pro okamžitý nákup. Je to vzrušující doba plná příležitostí! Vzniká nám skvělý nápad: rozšířit naše stávající prodejní prostory a ještě víc otevřít našim zákazníkům dveře do světa našich produktů.

2019

V roce 2019 jsme se opravdu nadchli! Plánovali jsme rozšíření našich prodejních prostor a byli jsme na to zcela připravení. Ale pak se nám naskytla úžasná příležitost – možnost zakoupit další prostory, které jsou jen 150 metrů od naší stávající prodejny! Bez váhání jsme tuto nabídku přijali a musíme říct, že jsme si udělali velkou radost. Nové prostory nám slouží jako skvělý sklad, kam můžeme nakupovat a skladovat zboží jak pro naše věrné zákazníky, tak pro další prodej. Je to jako sen, který se nám splnil, a jsme opravdu nadšení, že můžeme našim zákazníkům nabídnout ještě větší výběr a lepší služby!

2019-tinified
2020

Splněný sen! Rozšiřujeme naše působení o úžasnou novou prodejní halu, která je naplněna širokým sortimentem podlahových krytin včetně metrážových a kusových koberců, PVC, vinylových a dřevěných podlah, a mnoha dalších produktů nezbytných k vlastní pokládce. Pro naše zákazníky to znamená ještě větší možnosti výběru, okamžitou dostupnost zboží a rychlou cestu k jejich snům. Velkou výhodou této haly je, že je propojena s našimi stávajícími prostory vzorkovny, čímž se zvyšuje jejich hodnota ještě více. Jsme opravdu nadšení a vděční, že můžeme našim zákazníkům nabídnout ještě širší výběr, ještě lepší služby, a ještě vyšší úroveň pohodlí.

2020-tinified

Ze srdce vám děkujeme za vaši důvěru a loajalitu. Vaše spokojenost a radost jsou pro nás tou největší odměnou. Jsme tady proto, abychom vám zajistili nezapomenutelné zážitky a chvíle plné radosti. Bez vás by naše sny neměly smysl. Vaše přítomnost dává naší práci život a hloubku. Děkujeme, že jste s námi a že můžeme být součástí vašich životů.

 

Když podlahy, tak Plotz! 

Jsme Vašimi dlouholetými průvodci ve světě podlah s možností příjemného nakupování jak v naší kamenné prodejně, tak pomocí on-line světa. Zaměřujeme se na poradenství, prodej, půjčovnu podlahářských strojů, renovaci podlah a montáže vč. přípravy podkladů. Snažíme se Vás inspirovat novými trendy a být Vám oporou v rozhodování a realizacích. Vaše spokojenost, je naše radost!

Když podlahy, tak Plotz!