Naše prodejna

Navštivte naši moderní prodejnu podlahových krytin. A kde nás najdete? V Pardubickém kraji v malém městečku Slatiňany u Chrudimi s výbornou točenou zmrzlinou, zámkem Slatiňany, Kočičím hrádkem a kladrubskými koni. V tak krásném prostředí pro vás zajišťujeme prodeje, realizace, čištění a renovace podlahových krytin, kterým se věnujeme více jak 25 let.

Zažijete s námi nejen kouzlo okamžitého nákupu a poradenství, ale i vstřícný a obohacující výběr vaší vysněné podlahy. Prodejna i vzorkovna, jsou přehledně vybavené nekonečným množstvím podlahovin a v prostorách se vám bude věnovat náš příjemný, profesionální tým poradců. Přesvědčte se sami a navštivte nás a naše krásné město. 

Návrh bez názvu (1)

Těšíme se společně s našim profesionálním týmem prodavačů a kladečů na vaši návštěvu a věříme, že společně vybereme a zrealizujeme vaši vysněnou podlahu pro váš byt, kancelář i továrnu.

Více o montážích se dozvíte zde.

Máte to k nám daleko? I pro vás máme řešení.

Využijte efektivní a příjemný nákup z pohodlí domova v našem specializovaném e-shop, kde najdete širokou nabídku zboží, návody a důležité technické informace.

Prodejna Slatiňany

Žádný typ podlahy pro náš tým není problém.

 

Kde nás najdete

Otevíraci doba: