CC - Alibaba 200ml

Šetrný odstraňovač skvrn.
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: CP31-2605
363 Kč / ks
CC - Alibaba 200ml

Doprava zdarma od 6 900,-Kč

Garance vrácení zboží

Dárkové poukazy

Řemeslná poctivost

Širokospektrální odstraňovač vodou rozpustných skvrn, který je mimořádně šetrný k barvám a vláknu. Obsahuje speciální Anti-Soiling komponenty, které zabraňují zvýšenému opětnému ušpinění koberce. Neobsahuje rozpouštědla, bělidla ani optické zjasňovače. Má lehce kyselou pH-hodnotu, proto nezpůsobuje změny barev ani odmaštění čištěných materiálů.

OBLASTI POUŽITÍ

Koberce z přírodních vláken, orientální koberce (např. z vlny, hedvábí, kokosu, juty, sisalu). Dbejte všech pokynů v návodech na ošetřování podlahovin, které najdete na www.dema-dekor.cz.

POUŽITÍ

Tekutiny nejprve savým hadrem odtupovat, volně ležící nečistoty vysát. Prostředek Alibaba nastříkat na měkký savý hadřík, který nepouští vlákna (např. na hadřík z mikrovlákna), a skvrnu tímto hadříkem směrem od vnějšího okraje dovnitř tupováním rozpustit. Vyvarovat se silného dření a koberec nepromáčet. Rozpuštěné nečistoty suchou částí hadříku tupováním odsát. U odolných skvrn postup popř. opakovat. Na závěr místo přečistit čistou vodou a následně vysušit. Vpřípadě potřeby přiložit suchý hadřík na čištěné místo, mírně zatížit a nechat působit tak dlouho, až bude vlhkost zcela vysáta z materiálu.

Upozornění:

Nevdechovat aerosoly! Před použitím vyzkoušejte odolnost barev a materiálu na nenápadném místě. U skvrn, které zestárnutím vmigrovaly do vlákna nebo vyvolaly barevné reakce ve vlákně, může být účinnost přípravku omezena.

SPOTŘEBA

Podle použití.

SKLADOVÁNÍ

Skladujte uzavřený v originálním obalu v chladu a suchu. Uchovávejte uzamčený a mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.2 kg
? Použití: Bytové
Dle použití: Na koberce
Page type: bez variant

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

CC - PU čistič
242 Kč
CP31-2646-750
CC - Carpetlife-prášek CP31-2590-01
CC - Péče o kámen
od 218 Kč
CP31-2616-750
CC - Fleckschutz 400ml CP31-2596