CC - Baygard 5l

Ochranná impregnace vlákna po každém čištění koberce.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: CP31-2595
4 477 Kč / ks
CC - Baygard 5l

Doprava zdarma od 4 990,-Kč

Garance vrácení zboží

Dárkové poukazy

Řemeslná poctivost

Dlouhodobá ochrana textilních podlahovin a koberců. Obalí vlákno neviditelným ochranným filmem. Nečistota se nezachytí na vlákně a může být účinně vysáta. Výsledkem je čistý, barevně jasný, nezašedlý koberec. Baygard stabilizuje vlákno a podpoří jeho přirozenou regeneraci. Deformacím a zplstnatění vlákna na kobercích bude tímto zamezeno, sešlapání a vytváření vychozených cestiček omezeno. Při mokrém čištění hustého a vysokého vlákna je zamezeno tvoření tzv. „efektu beránčí kůže“. Výsledkem je jasná struktura a vzor koberce a dlouholetá ochrana před šednutím a plstnatěním. Baygard zůstává stálý při vysávání prachu a při mechanickém zatížení (např. ochození) až do 3 let. Baygard udržuje textilní tapety a potahy stěn čisté a snadno se udržující. Prakticky žádné ušpinění textilních tapet a potahů stěn vlivem pohybu vzduchu, obzvláště v okolí klimatizace a topení.

OBLASTI POUŽITÍ

Textilní podlahoviny, potahy stěn a textilní tapety ze všech běžných vláken jako polyamid, polyacryl, polypropylen, polyester, vlna, bavlna a jejich směsí. Použitelný také na dekorativní omítku. Dbejte všech pokynů v návodech na ošetřování podlahovin.

POUŽITÍ

Baygard nastříkejte rovnoměrně do kříže na čistý koberec. Znečištěné koberce před aplikací Baygard důkladně vysajte výkonným kartáčovým vysavačem a následně vyčistěte extrakční mokrou metodou a přípravkem Koncentrát na koberce. Optimálního obalení vlákna dosáhnete tehdy, když Baygard aplikujete na ještě vlhkou kobercovou plochu a vmasírujete jej lehce do koberce pomocí měkkého kartáče nebo válcovým kartáčovým strojem. Po zaschnutí je koberec pochozí.

Upozornění:
Během práce a po jejím dokončení se postarejte o dobré větrání prostoru. Nevdechujte sprejovou mlhu. Baygard nesmí být smíchán s jiným čistícím prostředkem. Při použití do tlakové sprejovací nádoby je možné produkt zředit v koncentraci 1:3 s vodou.

SPOTŘEBA

cca 25 ml/m2 (při použití rozstřikovače).

SKLADOVÁNÍ

Skladujte uzavřený v originálním obalu v chladu a suchu. Chraňte před mrazem. Uchovávejte uzamčený a mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky, Na koberce
Hmotnost: 5 kg
? Použití: Na koberce
Page type: bez variant

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

CC - Univerzální čistič K
315 Kč
+ další
CP31-2618-750
CC - Koncentrát na koberce
od 690 Kč
+ další
CP31-2592-750
Elatex
327 Kč
CP31-259
Fleck Schutz CP31-2596
Bona Čistič na dřevěné podlahy
+ další
CP26-238-01
Bona Polish Mat
3 122 Kč
+ další
CP26-13573-05
Bona Freshen Up
od 623 Kč
+ další
CP26-222-01