CC - Elatex 200ml

Univerzální odstraňovač skvrn pro odstraňování rýh od gumových podpatků a tvrdošíjných skvrn.
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: CP31-259
327 Kč / ks
CC - Elatex 200ml

Doprava zdarma od 6 900,-Kč

Garance vrácení zboží

Dárkové poukazy

Řemeslná poctivost

Univerzální přípravek na odstraňování vodou rozpustných i vodou nerozpustných skvrn jako např. od coca-coly, ovocných šťáv, kečupu, kuličkových per, marmelády, červeného vína, kávy, čokolády, žvýkaček, krému na boty, laku na nehty, asfaltu, fixů apod. Je obzvláště vhodný na odstraňování gumových rýh, rýh od podpatků a také graffiti a vodovzdorných malířských barev.

OBLAST POUŽITÍ

Koberce a textilní podlahové krytiny, čalounění a textílie, elastické podlahové krytiny, sportovní povrchy,vodovzdorně uzavřené parkety a korkové podlahy, laminátové podlahy,voděodolné povrchy. Dbejte všech pokynů v návodech na ošetřování podlahovin, které najdete na www.dema-dekor.cz.

POUŽITÍ

Tekutiny nejprve savým hadrem odtupovat, volně ležící nečistoty vysát.Elatex nastříkejte na měkký savý hadřík, který nepouští vlákna (např. hadřík z mikrovlákna), a skvrnu odstraňujte bodovým odsáváním od kraje do středu skvrny. Místo nedřít. Rozpuštěné nečistoty odsajte suchou částí hadříku. Místo poté přečistěte čistou vodou a povrch dobře vysušte. U textilních materiálů vpřípadě potřeby přiložit suchý hadřík na čištěné místo, mírně zatížit a nechat působit tak dlouho, až bude vlhkost zcela vysáta z materiálu. U tvrdošíjných skvrn na elastických podlahovinách nastříkejte Elatex přímo na znečištěné místo. Po krátké době působení skvrnu odstraňte hadrem nebo jemným bílým padem a následně místo přečistěte čistou vodou. Povrch opatřený polymerovou ochranou následně ošetřete vhodným přípravkem.
Upozornění:
Choulostivé povrchy (např. korek, parkety, lakované podlahy, plexisklo) nesnesou delší dobu působení. U čištěného povrchu je nutné nejprve přípravkem Elatex vyzkoušet odolnost vlákna, barev, laku nebo materiálu na nenápadném místě. U starých skvrn, které vnikly do materiálu, popřípadě způsobily reakci ve vlákně, může být účinnost omezena. Nevdechujte sprejovou mlhu nebo výpary. Během použití a po použití většího množstvíse postarejte o dobré větrání prostoru.

SPOTŘEBA

Podle použití.

SKLADOVÁNÍ

Skladujte uzavřený v originálním obalu v chladu a suchu. Uchovávejte uzamčený a mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Hmotnost: 0.2 kg
? Použití: Na PVC, Na laminát, Na korek, Na parkety
Page type: bez variant

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

CC - H2 Oil
CC - H2 Oil
U vás za 3-7 dní
od 575 Kč
CH31-2586-750
CC - PU čistič
od 254 Kč
CP31-2646-750
CC - Lesk na parkety a korek CP31-2576-750
CC - R 1000 čistící přípravek
od 998 Kč
CP31-601-05
FORBO MONEL
od 242 Kč
OST17-738-01
CC - Univerzální čistič K
315 Kč
CP31-2618-750