CC - Inolit aktivní prášek 1kg

Pro dlažbu, kámen, keramiku...
Firmou Villeroy & Boch doporučený základní čistič pro odstranění cementového závoje u dlažby a keramiky, pro venkovní i vnitřní bazény, zahradní fontány, betonové a kamenné podlahy, sanitární keramiku aj.
Dostupnost U vás za 3-7 dní
Možnosti doručení
Kód: CP31-2615
399 Kč / ks
CC - Inolit aktivní prášek 1kg

Doprava zdarma od 6 900,-Kč

Garance vrácení zboží

Dárkové poukazy

Řemeslná poctivost

Kyselý čistící prášek s bezkřemíkovými zdrsňovacími přísadami určený pro čištění po ukončení stavebních prací a k základnímu čištění kyselinovzdorných dlaždic a kamenných povrchů. Oblasti použití jsou všude tam, kde se tvoří vápencové usazeniny společně s nečistotami. Také budou spolehlivě odstraněny i usazeniny od moči, sazí, mastnoty a rzí.

OBLASTI POUŽITÍ:

Kyselinám odolné glazované aneglazované, leštěné a neleštěné keramické obklady a dlažby (např. i v plaveckých bazénech), leštěná kamenina, tvrdé kameny (např. žula, gabbro, orthogneis), kamenné podlahy, sanitární keramika, zahradní jezírka, fontány, ušlechtilá ocel V4A. Není vhodný pro povrchy citlivé na kyseliny (např. mramor, vápenec, leštěný umělý kámen, kyselinám neodolné emaily a glazury).

POUŽITÍ:

Čištěnou plochu na několik minut dobře namočte. Následně naneste Inolit aktivní prášek vlhkým hadrem, houbou nebo kartáčem,popř. posypte přímo na navlhčenou plochu. K čištění stěn se doporučuje namíchat kaši a tuto nanést pomocí kartáče přímo na čištěná místa. Po krátké době působení čistící pochod podpořte lehkým třením nebo kartáčováním (manuálně nebo strojově). Na závěr rozpuštěné nečistoty setřete a celou plochu důkladně přečistěte čistou vodou.

Upozornění: Inolit aktivní prášek nesmí být použit na povrchy citlivé na kyseliny, např. různé přírodní kameny, jako mramor, vápenec, umělý kámen, betonová dlažba, kyselinám neodolné glazury a email. Vyzkoušejte vždy v případě pochybností nejprve odolnost materiálu na nenápadném místě.

SPOTŘEBA:

Čištění: cca 5 –10 kg na 100 m2, dle stupně znečištění a šířky spár.

SKLADOVÁNÍ:

Skladujte uzavřený v originálním obalu v chladu a suchu. Uchovávejte uzamčený a mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Hmotnost: 1 kg
? Použití: Na dlažbu
Page type: bez variant

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

CC - Univerzální čistič K
315 Kč
CP31-2618-750
CC - Mat na parkety a korek
2 202 Kč
CP31-2580-05
CC - Fleckschutz 400ml CP31-2596
CC - Fresh-up 2v1
od 375 Kč
CP31-2588-500
Bona Deep Clean Solution 5l CP26-14049
CC - Carpetlife-prášek CP31-2590-01