O firmě

Pro své zákazníky zajišťujeme PRODEJ a MONTÁŽ podlahových krytin.

V oboru podlahovin máme více než 20-ti letou praxi, neboť naše firma vznikla již v roce 1997. Za tuto dobu firma získala potřebnou praxi a neocenitelné zkušenosti a hlavně tisíce spokojených zákazníků.

PRODÁVÁME – vinylové podlahy, PVC, koberce metrážové i kusové, laminátové, dřevěné, korkové, dřevěné podlahy a mnoho dalších dostupných podlahových krytin. Dodáváme speciální podlahy do zdravotnictví, kanceláří, hotelů, školních zařízení. Materiály rozlišujeme podle bytové, komerční a průmyslové výstavby, nebo dle přání a požadavků zákazníka. Mnoho nabízených produktů naleznete na našem specializovaném e-shopuwww.nabidkapodlah.cz a nebo v naší prodejně ve Slatiňanech. Díky dlouhodobé praxi v oblasti prodeje jsme schopni vyhovět přáním zákazníků napříč republikou, ale i v zahraničí. Díky kamenné prodejně si je možné zboží vyzvednout na naší prodejně ve Slatiňanech, nebo zboží dodáme přímo na místo určení. S touto službou nám pomáhají smluvní přepravci.

MONTÁŽ podlah je zajištěna naším týmem profesionálních kladečů s mnohaletou praxí. Naše bohaté zkušenosti s materiály byly získány při pokládkách a prodejích podlahových krytin jak v bytové, tak v komerční a objektové výstavbě. V naší historii naleznete nespočet realizovaných nebo zakoupených a dodaných podlah, které naleznete jak v rodinných domech, bytech, kancelářích, ale i v restauracích, školách, školkách, tělocvičnách, nemocnicích, halách, hotelích i bankách. Pokládku provádíme z různých materiálů i na schody, terasy, do skladových hal, garáží i do jinak náročných zátěžových prostor. Často také spolupracujeme s architekty, díky nimž uskutečňujeme Vaše sny. Díky příjemné spolupráci jak ze strany zákazníků, tak smluvních partnerů z řad architektů, stavebních firmem a smluvních partnerů máme za sebou již tisíce metrů čtverečních položených a prodaných podlahových krytin téměř ze všech dostupně vyráběných podlahových materiálů.

Chcete pro Vaši konzultaci jednat přímo s panem Plotzem?

Domluvte si Vaši schůzku předem ve dnech PO a PÁ na plotz@podlahyplotz.cz

Nebo rádi vybíráte s paní Plotzovou?

Domluvte si Vaši schůzku předem ve dnech ČT a PÁ na plotzova@podlahyplotz.cz

Pro Vaše větší nákupní pohodlí jsme pro Vás vytvořili tři specializované e-shopy, které naleznete na adresách:

www.nabidkapodlah.cz www.kusove-koberce.cz www.prechodove-listy-profily.cz Těšíme se na Vaši návštěvu, Vaše nákupy a Naše realizace 🙂

Tým PODLAHY PLOTZ s.r.o.