Slevové kupóny a dárkové poukazy

Rádi potěšíme naše zákazníky slevovými kupóny dle plánu akcí.

Jak můžete uplatnit slevový kupón?

Při objednávce ve vašem košíku stačí zadat jedinečný čárový kód, který naleznete na kupónu. Po zadání kódu se vám automaticky odečte hodnota kupónu. Je důležité si uvědomit, že platnost slevového kupónu je uvedena na samotném kupónu. Můžete také poskytnout slevový kupón třetí osobě pro nákup. Mějte na paměti, že kupóny nelze sčítat ani kombinovat při jednom nákupu. Kupón lze použít pouze na e-shopu, pro který je určen.

Pokud chcete uplatnit dárkový poukaz, který jste obdrželi jako dárek, postupujte stejným způsobem jako u slevových kupónů. Je však důležité si uvědomit, že hodnota po uplatnění dárkového poukazu nesmí být záporná.

A co koupě dárkového poukazu?

Pokud chcete potěšit někoho blízkého jedinečným dárkem pro nákup podlahového materiálu, neváhejte a objednejte si dárkový poukaz, který potěší každého. V naší kategorii "dárkové kupóny" naleznete dárkové poukazy v různých finančních hodnotách. Takže nechte svou představivost volně plynout a udělejte radost svým blízkým pomocí našeho lákavého a srozumitelného dárkového poukazu. Vstupte ZDE.