Bona Natural Primer 5 L

Bona Naturale Base je lak určený jako základ pod Bona Naturale 2-Comp., ale lze ho použít i jako základ pod Bona Naturale 1-Comp.
Dostupnost Do týdne
Možnosti doručení
Kód: CH26-90
5 094 Kč / ks
Bona Natural Primer 5 L

Doprava zdarma od 6 900,-Kč

Garance vrácení zboží

Dárkové poukazy

Řemeslná poctivost

Bona Natural (základní lak) zachovává skutečně přirozený vzhled neošetřeného dřeva. Přelakování lakem Bona Traffic Natural (vrchní lak) dává povrchu přirozený vzhled, který je podobný „neošetřenému“ dřevu a zároveň nabízí vysokou odolnost povrchu. Rychlé zpracování a vysoká odolnost.

*Finální barva Bona Natural (základního laku) se odvíjí od druhu dřeva, na který je aplikována. Stejný typ dřeva může také obsahovat různé stupně taninu (třísloviny) a jiných přirozeně se vyskytujících látek, které mají vliv na její zabarvení. Bona Natural základní lak lze aplikovat v jedné nebo ve dvou vrstvách, v závislosti na požadovaném vzhledu. Čím více vrstev, tím světlejší / bělejší vzhled. Pokud si nejste jisti, udělejte test před skutečným použitím. Abyste optimalizovali přirozený charakter podlahy, doporučujeme přelakování lakem Bona Traffic Natural nebo jakýkoliv jiný, verze mat, z řady Bona Traffic.

VLASTNOSTI
• Zachovává vzhled obroušeného dřeva*
• Snadná aplikace válečkem
• Vysoká odolnost

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 5 kg
? Typ balení: Kusové
Zařazení: Ostatní
Page type: bez variant

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty