PVC podlahy

Kompletní servis - poradenství, prodej a pokládka

PVC, neboli polyvinylchlorid (často bývá ještě chybně nazýváno jako "lino", nebo též "linoleum", což je ale 100% přírodní produkt vyráběný z obnovitelných materiálů, známý např. jako Marmoleum), je synteticky vyráběná podlaha v metrážových rolích. Na našem e-shopu nabidkapodlah.cz máme PVC pro lepší orientaci rozdělené do čtyř kategorí:

  • LEVNÉ PVC - se zátěží 21-22 je určeno do obytných prostor s malým nebo občasným používáním, jako jsou ložnice, šatny, dětské pokoje pro malé děti, spižírny, vnitřní chodby, kde se nechodí v obuvi z venkovních prostor.
  • BYTOVÉ PVC - se zátěží 23-31. Zátěž 23 je určená do obytných prostor s vyšší zátěží, jako jsou kuchyně, chodby, dětské pokoje a spižírny. Zátěž 31 je pro komerční prostory s občasným používáním, jako jsou konferenční místnosti, hotelové pokoje atd...
  • ZÁTĚŽOVÉ PVC - se zátěží 32-41. Zátěž 32, 33 je určená pro komerční prostory s trvalým používáním, jako jsou např. školky, čekárny, kanceláře, hotelové haly, obchody, školní třídy. Také je vhodná do silně zatížených bytových prostor. Zátěž 34 je pro použití do školních chodeb, šaten, apod. Zátěž 41 je pro použití do extrémně zatížených provozů a silně frekventovaných místností, jako jsou např. vstupní haly, kina, divadla, odpočívadla, schodiště, apod.
  • OBJEKTOVÉ PVC - se zátěží 42-43. Tento typ PVC je určen k použití do extrémně zatížených komerčních prostor, jako jsou vstupní haly, kolektivní schodiště a odpočívadla, silně frekventované místnosti obchodních domů, kin, divadel, vybrané provozy průmyslu a služeb. Tento typ PVC zahrnuje provedení jak heterogenní, tak i homogenní.

Pozornost také můžete zaměřit na speciální kategorii akčních PVC, kde naleznete několik vybraných dekorů různých zátěží za velmi výhodnou cenu.